Ponuka

V programovej ponuke skupiny sú KONCERTNÉ programy v dĺžke 60 až 180 minút, v ktorých si vypočujete nové piesne Louiziany, jej staršie známe hity a podľa požiadaviek usporiadateľov aj najslávnejšie evergreeny českej a americkej country. Celý program je sprevádzaný aj hovoreným slovom, v ktorom sú diváci vtipne oboznámení z históriou kapely.
Kapela Louiziana ponúka tiež CELOVEČERNÉ country bály, čiže tanečné zábavy v štýle country, na ktoré má pripravenú „stovku“ obľúbených, známych piesní od českých a svetových hviezd country neba.
Vystúpenia skupiny sú na profesionálnej úrovni, kapela má podľa potreby vlastnú svetelnú a zvukovú aparatúru s výkonom 3000 W so zvukárom a bohaté skúsenosti z ozvučovania na rôznych kultúrno-spoločenských podujatiach, ako napr. Zaprášenými cestami B. Bystrica, Kremnické gagy, Country trh Handlová, Dobrofest Trnava, Country fest Martin, Rock fest Handlová, Open music fest Prievidza, atď., na ktorých sa technicky spolupodieľala.
Dlhoročne tiež spolupracuje s tanečným súborom Maryland z Trenčína, s ktorým má nacvičený spoločné choreografie, takže program môže byť obohatený o ukážky a výuku country tancov, s vlastným uvádzačom celého večera.

V prípade záujmu nás kontaktujte.

 

Nevíte, jak získat certifikace ISO - TÜV NORD